چاپ و تولید سررسید اختصاصی و سفارشی شده

 

سررسید اختصاصی – توضیحاتی کامل و جامع ازسفارش سررسید اختصاصی ، همانطور که شما میپسنید سالنامه اختصاصی را تولید می کنیم ، همان مدل خاص شما مختص شما حرفه ای خواهد شد برای طالاعات بیشتر میتوانید از توضیحات داخل مطلب استفاده کنید

مقدمه

تبلیغات سررسید یا سالنامه هر ساله طرفرداران زیادی دارد و هیچگاه جایگاه خود را از دست نمیدهد از آنچه که تقویم تاثیر گذارترین و و پراستفاده ترین چیزیست که یک فرد در تمامی طول سال با آن سرکار دارد.

حتی زندگی ، کار ، برنامه زیری های خود را بر اساس تاریخ و تقویم برنامه پیش می برد این را سبب کرده که همین موضوع برای شرکت ها ، سازمان ، کسب و کار های موفق و حتی کسب و کار ها یا تولیدی های نوپا در فکر تبلیغات سررسید آخر سال باشند.

 بتوانند نقشی ماندگار و موثر در زندگی مصرف کننده که می تواند مشتری ، کارمندان و یا دوستان آنها باشد بگذارند.

!!! جهت مشاهده محصولات سالنامه در سایت به صفحه ” سررسید ” وارد شوید.

تلفن های جهت سفارش سررسید یا سالنامه اختصاصی

09128446193  –  02155577699  – 02155577301 – 02155577089

سررسید اختصاصی
سفارش دهندگان سررسید اختصاصی چه کسانی هستند؟

سفارش دهندگان سررسید اختصاصی چه کسانی هستند؟

تبلیغات سررسید و تقویم یک انتخاب هوشمندانه برای کسب و کار ها ، شرکت ها و سازمان هاست. علت آن را در سرتیتر قبل توضیح داده ایم. حال چه بهتر است

که به جای یک سررسید ساده یا سالنامه سفارشی معمولی یک سررسید اختصاصی با تمامی خصوصیات و نام برند کسب و کارشان در تک تک عناصر تشکیل دهنده یک سررسید باشد.

خب این انتخاب هوشمندانه را تبدیل به تبلیغات موثر خواهد کرد، برای داشتن یک سررسید اختصاصی باید چه کار کرد بریم تا بقیه اشم بگم.

آیا قطعات سالنامه و سررسید تاثیر گذار در اختصاصی سازی آن دارند؟

 

قبل از اینکه شروع کنیم اختصاصی سازی یک سررسید توضیح بدیم باید بدونید که سالنامه در قطعات مختلفی تولید می شوند که ما در مطلب ” انواع قطع سررسید ” به آن به صورت کامل پرداخته ایم باید بگویم

که سالنامه در این قطعات روش ها ی متفواتی ندارند و محدودیت خاصی در اختصاصی سازی یک سررسید وجود ندارد. تنها چند مورد کوچک در خصوصیات آنها که کمی تفاوت جزئی ایجاد خواهد نمود.

برای مثال : سررسید های ارگانایزر به صورت کلاسوری هستند پس داخله آنها به راحتی و با قیمتی پاینتری صحافی یا ادغام می خواهد در سالنامه های ارگانایزر  بجای صحافی دوخت یا ته چسب از پانچ خاص 6 سوراخ استفاده می شود و سفارش دهنده فقط هزینه پانچ را پرداخت می نماید.

!! اگر تمایل دارید در مورد سفارش سازی سالنامه بیشتر بدانید به مطلب ” سفارش سازی سالنامه ” مراجعه کنید.

سررسید های وزیری و اروپایی در شرکت سالنامه پاسارگاد به صورت صحافی ته چسب و دوخت می باشند پش به مراتب هزینه بیشتری در اختصاصی سازی خواهند داشت.

!!!جهت مشاهده سالنامه های  ” اروپایی ”  –  ” وزیری ”  –  ” ارگانایزر ”  روی لینک ها کلیک نمائید.

عوامل دیگر در ماننده نوع جلد ، اینکه سالنامه دارای پلاک باشد یا روبان پلاکدار ، سالنامه به صورت سه لت باشد یا کش دار و یا ساده و جنس جلد سررسید را میتوان نام برد.

اما به صورت کلی اختصاصی کردن یک سالنامه شامل جلد اختصاصی همراه با لوگو ، روبان اختصاصی ، پلاک ، ترام روی صفحات داخله سررسید ، آستر بدرقه ، صفحه گلاسه آغار و پایان و یا بین صفحات داخله همگی یکسان خواهند بود. اما باز هم جزء تولید سررسید اختصاصی نخواهند بود در پایین ” سررسید اختصاصی ” را به صورت کامل توضیح داده ایم.

انواع قطع سررسید

سررسید اختصاصی

به سررسیدی گفته میشود که به صورت کامل با خصوصیات ، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده تولید و به چاپ میرسد.

زمانی که یک سفارش دهنده مدل خاصی از سررسید را مد نظر دارند باید آن را در اختیار تولید کننده قرارداده و تولید کننده آن را به عنوان سررسید اختصاصی برای شما به تولید خواهد رساند.

باید توجه داشته باشید که سررسید اختصاصی با سفارشی متفاوت است. در واقع موارد زیر جزء سفارش سازی سررسید می باشد:

  • حک لوگو روی جلد سررسید
  • چاپ لوگو روی صفحات
  • اضافه کرده لت گلاسه
  • چاپ آستر بدرقه
  • اضافه کرده اوراق اضافه

سررسید اختصاصی تولید سالنامه ای با ویژه گی های کاملا اختصاصی مورد نظر سفارش دهنده ، تولید سررسید اختصاصی را معنا میدهد.

تولید

ترام روی صفحات
سررسید چاپ شده اختصاصی

چاپ سررسید اختصاصی شامل چه مواردی می شود :

ابعاد اختصاصی : چنانچه سالنامه مورد نظر شما دارای قطعی خاص ( به غیر از موارد معمول ) است.

جلد اختصاصی : چنانچه برای جلد سررسید خود پارچه یا متریالی خاص در نظر دارید.

طراحی صفحات اختصاصی : چنانچه تمایل دارید فرمت صفحات بطور جداگانه برای شما طراحی شود. (مثلا استفاده از المان لوگو در طراحی صفحات و یا اضافه کردن مواردی همچون احادیث، شعر و . . . به صفحات )

رنگ چاپ اختصاصی : چنانچه تمایل داشته باشید رنگ چاپ المان های تاریخ و نوشته های داخل سالنامه را تغییر دهید.

کاغذ اختصاصی : چنانچه تمایل دارید گرماژ کاغذ داخلی را تغییر داده و یا از کاغذی خاص برای آستر بدرقه سررسید خود استفاده نمایید.

سایر موارد : از جمله یرش کاغذ ها یا قالب خاص، پرفراژ کردن کاغذها ، اضافه کردن جای خودکار و . . . به جلد ، برش و دوخت جلد به شکلی خاص و سایر موارد.

محاسبه قیمت سررسید اختصاصی

محاسبه قیمت سررسید اختصاصی بر مبنای لیست قیمت ارائه شده توسط تولید کنندگان صورت نمی گیرد.

بلکه شما می بایست مشخصات کاملا دقیق و یا نمونه سالنامه مورد نظر را جهت محاسبه قیمت در اختیار تولید کننده قرار دهید.

توجه داشته باشید که تولید سالنامه اختصاصی تنها برای سفارشاتی با تیراژ بالا مقرون به صرفه است. لذا چنانچه تیراژ سفارش شما پایین است، مدل مورد نظر خود را از میان مدل های ارائه شده توسط تولید کننده انتخاب کرده و آن را سفارشی سازی نمایید.

در مورد”  نکات سفارش ” سررسید حتما مطالعه نمائید تا با تمامی جزئیات آشنایی داشته باشید.

 
 

زمان مناسب برای سفارش سررسید اختصاصی

جهت سفارش سالنامه اختصاصی بهتر است هر چه زودتر در نیمه دوم سال به ارزیابی تولید کنندگان و توانایی آنان در تولید مدل مورد نظر خود پرداخته و سفارش خود را نزد تولید کننده مورد نظر ثبت کنید.

حتی چنانچه شما سفارش خود را قبل از اعلام تقویم رسمی کشور ثبت نمایید، تولید کننده زمان کافی در اختیار خواهد داشت تا امور مربوط به طراحی ، تامین متریال اولیه (مانند جنس جلد )، جلد سازی ، طراحی و چاپ لت گلاسه ، و  . . . سفارش شما را با دقت و کیفیت بالاتر انجام داد.

سپس در زمان مناسب به چاپ صفحات داخلی پرداخته و سفارش را در موعد مقرر و با ویژگی های مطابق نظرتان به شما تحویل دهد؛ که این موضوع چه به لحاظ مالی و چه به لحاظ کیفیت سررسید دریافتی به نفع شما خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مقاله مربوط به زمان مناسب سفارش سررسید را مطالعه نمایید.

سررسیدسالنامهسررسید وزیری , سالنامه وزیری , سررسید ارگانایزر , سالنامه ارگانایزر , سالنامه مدیریتی , تقویم رومیزی , سررسید اروپایی ، سانامه اروپایی ، سررسید یک هشتم ، سالنامه یک هشتم ، تقویم 99 ، سررسید 99 ، سالنامه 99 ، سررسید 1399 ، سالنامه 1399 ، تقویم رومیزی

1399، چاپ سررسید , سررسید اختصاصی ، چاپ سررسید اختصاصی , سررسید سه لت مگنتی , سررسید وزیری سه لت , سررسید 99 وزیری سه لت مگنتیسررسید ارگانایزر کلاسوری , نکات سفارش سررسید , صحافی سررسید ، سفارش سررسید , سفارش سالنامه ، تقویم های رومیزی , سفارش

سازی سررسید , سفارش سازی سالنامه ، ست مدیریتی ، نیم ست مدیرتی ، ست مدیریتی 6 تکه ، ست مدیریتی 5 تکه ، ست مدیریتی 4 تکه ،   تقویم رومیزی سلقونی ، پاوربانک ، تقویم جیبی ، جاسوئیچی ،  جاکارتی ، کیف پول  ، فلش مموری ، خودکار و روان نویس , هدایای تبلیغاتی