هدف از سفارش سررسید ، ارائه آن به مشتریان، همکاران و افراد دیگر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است. لوگو، نام و یا سایر اطلاعات مشتری بر روی سررسید و یا داخل آن درج شود تا مشتری سررسید در حین استفاده و مشاهده این اطلاعات، به دفعات نام شرکت هدیه دهنده را به خاطر آورده و از این طریق، آگاهی مخاطبان نسبت به برند شرکت افزایش یابد.

روش های فراوانی برای درج لوگو بر روی سررسید و داخل آن وجود دارد. چنانچه مشتری از روش های گوناگونی برای سفارشی سازی سررسید خود استفاده نماید، حضور نام، لوگو و اطلاعات وی در سررسید پر رنگ تر شده و سالنامه هدیه داده شده به لحاظ تبلیغاتی تاثیرگذار تر خواهد بود.

حک لوگو روی جلد :

حک لوگو یکی از متداول ترین روش سفارش سازی سررسید است. روش های گوناگونی برای حک لوگو روی جلد وجود دارد که بسته به مدل سررسید ، جنس جلد و سلیقه و نیاز سفارش دهنده مورد استفاده قرار می گیرد. متداول ترین این روش ها عبارتند از :

·         لیزر بروی جلد
·         پلاک
·         داغی
·         طلاکوب و نقره کوب
·         چاپ سیلک

 

 

چاپ لت گلاسه :

ورقی از جنس گلاسه که بصورت ۴ رنگ چاپ شده و به ابتدا، وسط و یا انتهای سررسید اضافه می شود. مشتریان سررسید معمولا از لت گلاسه برای معرفی شرکت و برند، معرفی محصولات و یا ارائه اطلاعات دیگر استفاده می کنند. سفارش تیراژ پایین در این مورد دارا محدودیت است.