ست مدیریتی مجموعه ای از لوازم تزئینی و درعین حال کاربردی برای میز اداری مدیران، مسئولان ارشد، کارمندان و حتی افرادی عادی است که با وجود آیتم های مختلف که در این ست های مدیریتی وجود دارد می‌توانید با سلیقه خود از بین انواع مختلف آن ها مناسب ترین و زیباترین گزینه را اتخاب کنید. تنوع آیتم های ست مدیریتی بسیار بالاست که شامل کیف پول، سررسید، خودکارو روان نویس، پاوربانک،جاکلیدی،   جاکارتی و بسیاری آیتم های مختلف و متنوع می‌باشد. همچنین امکان حک لوگو، نوشته، شعار و آرم دلخواه و هرطرح گرافیکی دیگری به درخواست شما بر روی ست های مدیریتی وجود دارد.

ست مدیریتی را می‌توان به منظورهای مختلف مثل استفاده بر روی میز اداری و زیبایی بخشیدن به میز کار و اتاق کار خودتان، هدیه دادن به عزیزانتان، هدیه دادن به مدیر یا مسئول ارشدتان و همچنین استفاده از ست مدیریتی تبلیغاتی با هدف تبلیغات و بازاریابی به کار برد.

ست مدیریتی 5 تکه

نمایش محصولات

ست مدیریتی 4 تکه

نمایش محصولات

ست مدیریتی 3 تکه

نمایش محصولات

ست های مدیریتی یا ست هدیه در واقع از چه اقلامی ...؟

ست مدیریتی یا ست هدیه شامل اقلامی مختلف از هدایای تبلیغاتی هستند اگر در قسمت هدایای تبلیغاتی وب سایت سالنامه پاسارگاد نگاهی بیاندازید میتوانید آنها را به صورت جداگانه نیز خرید نمائید ، حال این اقلام در ست های مدیریتی با برش قالب برای فوم ها درون باکس ها یا به صورت فوم فانتزی یا ساتن فانتزی قرار میگیرند که در سالنامه پاسارگاد ست های مدیریتی 5 تکه ، 4 تکه و 3 تکه وجود دارند ست های مدیریتی 5 تکه و 4 تکه شامل سررسید نیز میباشند اما ست مدیریتی 3 تکه نهایتا دارای سررسید 1/8 یا تقویم جیبی می باشند. و بیشتر از هدایای تبلیغاتی درون آنها استفاده وخواهد شد.