تقویم رومیزی | خرید و چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۲

تقویم رومیزی – خرید ، قیمت – مشخصات یا جزئیات انواع بهترین تقویم رومیزی سال ۱۴۰۲ در سالنامه پاسارگاد در طرح ها و نقش های مختلف تقویم رومیزی ۱۴۰۲ با کیفیت عالی

گالری تقویم های رومیزی

یک گالری جهت نمایش سریع محصولات تقویم رومیزی ۱۴۰۲ کافیست کلیک کنید و به صورت اسلاید تصاویر را عوض کنید :

مقدمه

تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی است که در شش ماه آخر سال همراه با سالنامه ها و دیگر هدایای تبلیغاتی به مشتریان ارائه می شود ، تقویم رومیزی ۱۴۰۲ در شرکت سالنامه پاسارگاد هر ساله به تولید می‌رسد و طرفداران چشمگیری را جذب خود می نماید.

تعریف جامع از تقویم رومیزی

۱- مشتری سفارش تقویم رومیزی اختصاصی دارد و می‌خواهد در کنار ماه شمار تصویر تبلیغاتی خود چاپ شود در هر برگ متفاوت است.

۲- خود تولید کننده به صورت پیش فرض عکس های بدون تبلیغ برند یا شغلی انتخاب کرده به گونه ای که تقویم رومیزی زیبا و شکیل باشد بفروش می‌رساند.

توضیح کلی : . تقویم های رومیزی به صورت ماه شمار در یک برگه پشت و رو که پشت آن یک تصویر تبلیغاتی قرار داد و همانطور که گفته شد روی آن ماه شمار و تصویر تبلیغاتی که بر اساس نوع پایه تقسیم بندی می شوند.

سررسید ,  سالنامه ,  سررسید وزیری , سالنامه وزیری , سررسید ارگانایزر , سالنامه ارگانایزر , سالنامه مدیریتی , سررسید اروپایی ، سانامه اروپایی ، سررسید یک هشتم ، سالنامه یک هشتم ، تقویم ۱۴۰۲ ، سررسید ۱۴۰۲ ، سالنامه ۱۴۰۲

با جزئیات تقویم رومیزی ۱۴۰۲ آشنا شوید

تمامی محصولات تقویم رومیزی سال ۱۴۰۲ در سالنامه پاسارگاد  دارای پایه از جنس سلفونی می باشند.

تقویم های رومیزی ۱۴۰۲ دارای چهار رنگ پایه سلفونی می باشند شامل  رنگ های ( ” آبی ” ،  ” سفید ” ، ” سبز ” ، ” قرمز ” ).

خب این از هر چیز مهمتر است که اگر شما اطلاعاتی کافی در مورد فرایند تولید که تقویم داشته باشید بهتر می توانید نوع سفارش سازی خود را جهت تبلیغات تقویم رومیزی ۱۴۰۲ انتخاب نمائید.

مراحل تولید یک تقویم رومیزی به صورت کلی :

  • خرید گلاسه ۲۵۰ گرمی
  • ساخت پایه سلفونی
  • طراحی صفحات تقویم
  • چاپ روی گلاسه
  • سلفون کشی یووی
  • صحافی

سررسید ۱۴۰۲ ، سالنامه ۱۴۰۲ ، چاپ سررسید , سررسید اختصاصی ، چاپ سررسید اختصاصی , سررسید سه لت مگنتی , سررسید وزیری سه لت , سررسید ۱۴۰۲ وزیری سه لت مگنتی ,  سررسید ارگانایزر کلاسوری ,

خرید گلاسه برای تقویم های رومیزی

گلاسه برای تقویم رومیزی مانند کاغذ برای سررسید می باشد. گلاسه باید از کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشد زیر کیفیت تاثیر گذار در  چاپ و صحافی تقویم رومیزی می باشد.

نکات سفارش سررسید , صحافی سررسید ، سفارش سررسید , سفارش سالنامه ، سفارش سازی سررسید , سفارش سازی سالنامه ، ست مدیریتی ، نیم ست مدیریتی ، ست مدیریتی ۶ تکه

ساخت پایه تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی دارای پایه از نوع های آلیاژی مختلف هستند. پایه تقویم رومیزی نگهدارنده گلاسه یا سلفون تقویم چاپ شده می باشد. خب انواع پایه تقویم رومیزی شامل  پایه سلفونی، پایه چوبی و پایه پلاستیکی می‌باشد در سالنامه پاسارگاد در سال ۱۴۰۲ تمامی تقویم های رومیزی پایه سلفونی می باشند.

طراحی صفحات تقویم رومیزی

صفحات تقویم رومیزی یکی از مهمترین بخش های تقویم می باشد طراحی زیبا + نگارش و تقویم درست بدو غلط در نگارش و طراحی، درج مناسبت ها در زمان تایین شده بدون اشتباه، تعیین روز های تعطیل و مناسبت های مهم که تولید کننده آن را به دست طراحی مجرب می‌سپارد.

سلفون کشی یووی

بعد از طراحی صفحات برای زیبا شدن و مقاومت بیشتر صفحات چاپ شده باید بر روی آنها سلفونی یووی کشده شود اینکار صفحات را زد آب و مقاوم میکند و از تخریب آنها در طول مزان جلوگیری میکند + آنکه مرتب کردن و تمیز کردن آن راحتتر می شود.

ست مدیریتی ۵ تکه ، ست مدیریتی ۴ تکه ، پاوربانک ، تقویمجیبی ، جاسوئیچی ،  جاکارتی ، کیف پول  ، فلش مموری ، خودکار و روان نویس , هدایای تبلیغاتی