نکات سفارش اختصاصی محصولات

سررسید ست مدیریتی تقویم رومیزی هدایای تبلیغاتی سفارش اختصاصی خرید آنلاین

بهترین ها را انتخاب کنید
صاحب کسب و کار هستید ؟ مدیرتبلیغات و یا مسئولیت تبلیغات کسب و کار بعهده شما گذاشته شده است؟ بدنبال راهی برای تاثیر بیشتر و دائمی بر روی مشتریانتان هستید محصولات سالنامه پاسارگاد یکی از بهترین راه ها برای اثرگزاری بالاتر است ما با شناسایی کسب و کارتان در انتخاب محصولات به شما مشاوره خواهیم داد اولین قدم شناسایی مشتریان شماست و اینکه بیشتر از چه چیز هایی که با محصولات ما مرتبط هستند بیشتر استفاده میکنند اگر میخواهید آشنایی  کامل نحوه سفارشات اختصاصی داشته باشید حتما مطالب بالا را مطالعه نمائید.

سالنامه پاسارگاد 
به نظر می‌رسد شکل‌های مختلف تبلیغات، از زمان‌های دور با انسان همراه بوده‌اند. اگر بخواهیم آگهی‌های اشیاء گمشده را معیار قرار دهیم، می‌توانیم تا دوران اختراع پاپیروس به عقب برویم و مصداق‌های تبلیغات را پیدا کنیم. سالنامه پاسارگاد با ورود به عرصه امور تبلیغاتی ، ارائه محصولات تبلیغاتی از سال ۱۳۸۸ کار خود را با سررسید و تقویم رومیزی آغاز نمود . خیلی زود با پیشرفت در این حوزه ، نسبت به تقاضای مشتریان خود محدوده تولید خود را گسترش داد و تولید ست ها مدیریتی ، و هدایای تبلیغاتی را آغار نمود ، در کنار تولید با واردات انواع هدایای تبلیغاتی خدمات خود را گسترده تر کرد. در حال حاضر سالنامه پاسارگاد یکی از بزرگترین تولید کننده  های سررسید ، تقویم رومیزی ، ست مدیریتی و انواع هدایای تبلیغاتی می باشد.

آدرس: بازار ، خ ۱۵ خرداد ، بازار آهنگران ، ک مسجد جامع ، ک ثقفی ، مجتمع قلم طبقه دوم واحد ۳۶

در خصوص سفارشات تعداد بالا توجه داشته باشید
مشتریانی که تقاضای سفارش تعداد بالا دارند یا سفارشات به صورت اختصاصی (سفارش سازی) محصولات را دارند حتما در کانال تلگرام ما عضو شوند تمامی سفارشات در تعداد بالا به صورت تلفنی و  از طریق تلگرام صورت خواهد گرفت. در حال حاضر تمامی محصولات در کانال شرکت درج شده اند با تمامی توضیحات و قیمت ها و به زودی در وب سایت نیز بروزرسانی خواهند شد.

mybanner 800x800 - نکات سفارش محصولات
0/5 ( 0 نظر )