پیش بینی سال ۹۹ در تبلیغات بنری

پیش بینی سال ۹۹ در تبلیغات بنری

مطلبی جدید و اختصاصی از وب سایت سالنامه پاسارگاد : هر سال که می گذرد باید منتظر تغییر و تحولاتی باشیم که به ما در امر تبلیغات و کسب و کار مان نقش جدید و تاثیر گذاری ببخشد . از ارتقا سطح کیفی طرح های گرافیکی تا شیوه ارائه خدمت رسانی و فروش را باید مورد ارزیابی قرار دهیم و به صورت نوین و با طرح و ایده جدید پای به سال جدید یعنی ۱۳۹۹ بگذاریم . در سال ۱۳۹۸ فراز و نشیب زیادی را تجربه کردیم ، برخی از این اتفاقات برای ما سودمند و برخی دیگر اثر گذاری زیادی نداشتند . برای اینکه تبلیغات بنری موفق تری داشته باشیم باید از امروز به دنبال راه کاری جدید برای طراحی بنر تبلیغاتی مدرن کسب کنیم .

هجوم بی سابقه ی کسب و کار و مشاغلی که تا دیروز تنها در فضای اجتماعی شاهد حضورشان بودیم در فضای مجازی باعث ایجاد رقابت تنگاتنگ در تبلیغات و ارائه خدمات به مشتریان شده است ، از سویی می توان این موضوع را یک چالش جذاب برای رقابت پذیری بدانیم ، از سوی دیگری رشد و توسعه کسب و کارهای مجازی که عموما تبلیغات اینترنتی خود را از طریق طراحی بنر تبلیغاتی با کیفیت در اختیار کاربران قرار می دهند بدانیم .

سطح کیفیت در طراحی بنر سال ۱۳۹۹

اگر بخواهیم مروری بر سال ۱۳۹۸ داشته باشیم باید بگوییم سال خوبی در تبلیغات بنری شاهد بودیم ، در سال که نزدیک به پایان آن هستیم شاهد این بودیم که طرح های گرافیکی از کیفیت بالاتری نسبت به سال های قبل از تر برخوردار بودند هر کدام شرکت هایی که میخواستند در اینترنت برند سازی انجام دهند ابتدا روند طراحی لوگو پارسی خود را به خوبی پیش می بردند و سپس با توجه به چارچوب های ابتدایی هر کسب و کار تلاش میکردند از طریق تبلیغات آنلاین که عموما با بنر شکل میگیرد ، یک طراحی حرفه ای و استاندارد را به نمایش در آورند .

پیش بینی سال 99 در تبلیغات بنری

از مواردی که می توان در تغییرات گرافیکی سال جدید شاهد آن باشید ، پیشرفت طراحی در حوزه متحرک سازی یا به اصطلاح ساخت بنر تبلیغاتی گیف می باشد ، سال به سال در این موضوع شاهد رشد بوده ایم ، از بنرهای چشمک زن بی کیفیت به بنر متحرک جذاب تری رسیده ایم ، طراحان گرافیک در حال تلاش هستند تا بتوانند سبک های جدید تری را در این حوزه وارد عمل کنند که تا حدودی می توان آن را موفق دانست . وب سایت بنیم تاساریمجی یک وب سایت ترک زبان می باشد و تلاش خود را بر این موضوع قرار داده است تا بتواند طرح های گرافیکی جذابی را به صورت مشترک با شرکت پارسی طرح ایرانیان به اشتراک عموم مردم قرار دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *