نکات سفارش هدایای تبلیغاتی

55 1 - نکات سفارش هدایای تبلیغاتی

مقدمه ای بر هدایای تبلیغاتی

 

شاید فکری در ذهن شما باشد که برای تبلیغات سال پیش رو و جذب مشتریان وفادار چه روشی را انتخاب کنید تا برای یک سال کامل در ذهن مشتریتان نقش ببندید. سالنامه پاسارگاد علاوه بر سررسید (سالنامه) و تقویم رومیزی ، هدایای تبلیغاتی متنوعی برای ارائه به مشتریان خود در نظر گرفته تا در مسیر تبلیغات جای خالی هیچ چیز احساس نشود. هدایای تبلیغاتی بسته به اقلام گوناگون هر تولیدکننده و یا واردکننده متفاوت است. هدایای تبلیغاتی به علت کم هزینه بودن و کاربرد بالایی که در طی دوره زمانی مورد استفاده کاربر مصرف کننده دارد می تواند تبلیغ بسیار ارزشمندی باشد برای مثال شما با سفارش یک جاکلیدی (جاسوئیچی) و حک لوگو شرکت یا برند خود به دو شکل داغ کوب یا لیزر بر روی استیل جاکلیدی های سالنامه پاسارگاد علاوه بر اینکه مصرف کننده با استفاده از این محصول همیشه برند شما در جلوی  چشمانش هست ، با نمایش محصول  حتی به اتفاق در دیده گان دیگران می تواند تبلیغی بزرگ برای شما ایجاد کند ، حتی در بسیاری موارد آنها را به مشتری وفادار شما تبدیل سازد. اگر صاحب کسب و کار هستید و میخواهید کارمندان خود را تشویق نمایید و یا  به مشتریان خاص هدیه ای خاص و شیک ارائه دهید پیشنهاد ما این است حتما به سراغ خودکار و روان نویس های سالنامه پاسارگاد بروید . این هدیه در جعبه ای زیبا به صورت جفتی ۱-خودکار و ۲-روان نویس یکی از پرستیژ ترین هدایا برای سفارش دهندگان می باشد. از خودکار و روان نویس برای امضاء قرارداد ها ، در جلسات ،  یادداشت ها در هنگام تعامل با مشتریانتان و یا همکارانتان اثر گذاری بالایی دارد ، علاوه بر اینکه بر روی آنها نام برند شما نیز حک شده باشد ، این نشان دهنده این است که شما برای کسب و کارتان اهمیت بسیار بالایی قائل هستید  و حرفه ای عمل میکنید. امروزه خیلی از افراد موفق ، به این باور امضای تایید میزنند که علاوه بر شخصیت ، اراده و رفتار شما  ، جزئیات مختلف ظاهری نیز تاثیر گزاری زیادی برای جلب اعتماد مشتریان دارد.

تصور کنید شما در جلسه ای بزرگ قصد ارائه محصول خود را دارید همراه با کیف دستی خود وارد جلسه شده خودکار و روان نویسی با برند خود استفاده می کنید. از سررسید برای یادداشت و یادآوری تیتر های کنفرانس خود استفاده می کنید که باز هم برند و تبلیغات شما در آن وجود دارد و در آخر برای ارائه کارت ویزیت خود از جاکارتی و یا کیف پول اختصاصی خود استفاده میکنید. همه این ها نشان میدهد که شما فردی کوشا و با اراده هستید و میخواهید در کسب و کارتان بهترین باشید.

 

محصولات هدایای تبلیغاتی در سالنامه پاسارگاد در سال ۱۳۹۸

  • جاکارتی
  • جاکلیدی(جاسوئیچی)
  • پاور بانک
  • کیف پول
  • خودکار و روان نویس

 

نحوه سفارشات اختصاصی هدایای تبلیغاتی

جاکارتی های سالنامه پاسارگاد به صورت اختصاصی ارائه می شوند به این صورت که شما می توانید لوگو خود را بر روی ترمو و استیل آن لیزر نمائید. جاکارتی ها بیشتر برای حوزه اداری و در اطراف میز کار کاربرد دارند. و تاثیر گزاری خوبی خواهند داشت.

03 - نکات سفارش هدایای تبلیغاتی

 جاکلیدی های سالنامه پاسارگاد می توانید از تعداد پایین نیز خریداری کنید اما نکته قابل توجه این است ، اگر قصد سفارش اختصاصی دارید،  این امر شامل هزینه های جداگانه خواهد شد. برای سفارش سازی جاکلیدی (جاسوئیچی) به دو روش استفاده خواهد شد :

  • حک لوگو بر روی ترمو جاکلیدی به صورت داغ کوب یا لیزر.
  • حک لوگو بر روی استیل جاکلیدی به صورت لیزر.

11 - نکات سفارش هدایای تبلیغاتی

 

پاور بانک ها یک تبلیغ دیجیتال و کاربردیست ، با این حال که نسبت به تمامی هدایای تبلیغاتی از قیمت بالایی برخودار است اما بسیاری این گزینه را انتخاب میکنند  ،به علت اینکه امروز کسی نیست که از تلفن همراه هوشمند خود استفاده نکند. در حال حاضر بیشتر کارها با تلفن همراه هوشمندتان انجام می شود و برای استفاده مداوم از آن نیاز به منبع انرژی همراه دارید که در مواقع ضرروی بیاریتان بیاید این امر سبب می شود این هدیه ارزشمند و پر مصرف در بین مصرف کنندگان از علاقه مندی بالایی برخودار باشد شما با حک لوگو خود به صورت لیزر بر روی آنها همیشه همراه مشتریانتان خواهید بود.

02 2 - نکات سفارش هدایای تبلیغاتی

شاید شما همراه خود پاوربانک و جارکارتی را به صورت مداوم نداشته باشید اما مطمئن باشید که کیف پول و یا خوکار و روانویس خود را همیشه همراه خواهید داشت و همواره از آنها استفاده می کنید. از این رو همیشه تبلیغ شما در معرض دیده گان دیگران خواهد بود. سفارش اختصاصی این محصول نیز  دو صورت حک لوگو لیزر و داغ کوب خواهد بود.

039A7078 - نکات سفارش هدایای تبلیغاتی

 

توجه داشته باشید حک لوگو به هر روش به صورت فرم ۱۰۰ عددی می باشد. بدان معنی که اگر شما ۵۰ عدد سفارش اختصاصی داشته باشید هزینه حک لوگو به قیمت فرم ۱۰۰ عددی محاسبه می گردد.

 

 

 

5/5 ( 3 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *