نکات سفارش ست مدیریتی

لیست قیمت ست مدیریتی

نکات سفارش اختصاصی ست مدیریتی و نیم ست مدیریتی

ست های مدیریتی تبلیغاتی  به عنوان هدیه ای ویژه برای مدیران مورد استفاده قرار میگیرد. ست های مدیریتی تبلیغاتی شامل ست های خودکار و خودنویس و ست های ۴ یا ۵ , ۶ تیکه که شامل جاکارتی چرمی و جاکلیدی می باشد در داخل جعبه های نفیس عرضه میگردد.ست های مدیریتی تبلیغاتی یکی از نفیس ترین نوع هدایای تبلیغاتی برای مدیران با تجربه میباشد.ست های ویزه تبلیغاتی با بهترین کیفیت و برند های برترموجود در بازاریکی از برترین نوع هدایای تبلیغاتی می باشد.ست های مدیریتی تبلیغاتی به عنوان هدیه ای ماندگار در نزد مشتری شما قرار میگیردتمامی ست های تبلیغاتی با بسته بندی های شکیل عرضه میگردد.واردات و پخش جدیدترین ست های مدیریتی با کیفیتی باور نکردنی و قابلیت چاپ لوگو و نوشته مورد نظر شما بخشی از فعالیت های مجموعه ما به شمار می آید ما با فراهم آوردن هدایای تبلیغاتی نفیس در طرح ها و قیمت های مختلف، به شما کمک می کنیم در قلب و ذهن مشتری و مخاطب خود نفوذ کرده و خدمات خود را تبلیغ کنید. 

ست های مدیریتی از ۴ تکه شروع می شوند. در تمامی تیکه ها سررسید وجود دارد برای سفارش سازی ست های مدیریتی در تمامی تیکه ها می توان از داغ کوب(حک لوگو) استفاده کرد البته می توان از لیزر هم نیز استفاده کرد. تعداد خرید در ست های مدیرتی محدود نیست تنها نکته این است که اگر سفارش دهنده بخواهد تنها یک عدد سفارش اختصاصی داشته باشد برای هزینه اختصاصی کردن ست از جمله داغی یا لیزر باید هزینه کل فرم ۱۰۰ عددی را پر کند. در بیشتر موراد سفارش دهنده گان داغی روی سررسید و یا لیزر روی خودکار و روان نویس را ترجیح می دهند.

نیم ست های مدیریتی نیز به  همین صورت می باشند تنها تفاوت آنها در این است که دیگر از سررسید در تکه ها استفاده نمی شود. قطعه ها به صورت ۲ تکه و نهایت ۳ تکه می باشند.

ست های مدیریتی و نیم ست ها مدیریتی بیشتر برای هدیه مدیران و شخصیت های عالی رتبه یک شرکت ، اداره ها و کارخانجات استفاده می شوند البته برای روز های خاص مانند روز پدر ، ولنتاین ، سالگرد ازدواج و تولد ها نیز به عنوان هدیه خاص خریداری می شود.

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *