سررسید ۹۸ سالنامه پاسارگاد بهترین گزینه برای تبلیغات

صفحاتی از جنس کاغذ گلاسه است که چاپ شده و به ابتدا، وسط یا انتهای سررسید اضافه می شود. طرح چاپ شده روی لت گلاسه می تواند حاوی اطلاعاتی در مورد مشتری سررسید، برند ، محصولات و آگهی های وی می باشد. حتی برخی سررسید خود را مانند کاتالوگ سفارش داده و به مشتریان هدیه میدهند. از آن جهت که لت گلاسه فضایی مناسب را برای درج نوشته ها، تصاویر و طرح ها در اختیارمشتری دهنده قرار می دهد و این مطالب بصورت ۴ رنگ چاپ می شوند، استفاده از لت گلاسه پتانسیل بسیار بالایی را برای انتقال پیام مورد نظر به مخاطبان در اختیار مشتری قرار می دهد.

 

کاغذ مورد استفاده برای لت گلاسه در سررسید های ته دوخت اغلب گلاسه ۱۳۵ یا ۱۷۰ گرم است. زیرا در صورت استفاده از کاغذهای سنگین تر، دوخت سررسید با مشکل مواجه می شود. اما در سررسید های فنری می توان از گلاسه ضخیم تر نیز برای این منظور استفاده کرد.

تعداد لت گلاسه :

تعداد لت گلاسه مورد استفاده به نیاز مشتری و حجم مطالب مورد نظر وی بستگی دارد. معمولا  لت گلاسه را به صورت ۱، ۲، ۴، یا ۸ لتی سفارش دهید. زیرا در صورت سفارش مثلا ۷ لت، نه تنها باید هزینه چاپ ۸ را بپردازید، بلکه اضافه کردن آن به سررسید نیز با مشکلات فنی همراه خواهد بود. اضافه کردن بیشتر از ۸ لت نیز به ضخیم شدن سررسید منجر می شود، با این حال اگر سفارش دهنده تمایل داشته باشد بیشتر از این تعداد لت را به سررسید خود اضافه کند، محدودیتی وجود ندارد.

 

اضافه کردن لت گلاسه به سررسید:

در سررسید های فنری لت گلاسه نیز مانند سایر اوراق تحریر ابتدا پانچ شده و سپس توسط فنر به سایر صفحات متصل می شود.

در سررسید های ته دوخت، نحوه اضافه کردن صفحات گلاسه به تعداد سفارش وابسته است.در سفارشات تعداد پایین بیشتر از حالت صحافی چسب استفاده می شود. اما در سفارشات با تعداد بالا، لت های گلاسه در حین فرایند صحافی اضافه شده و همراه با سایر اوراق دوخته و چسبانده می شود. بدیهی است که مقاومت لت اضافه دوخته شده در هنگام صحافی بیشتر است.

کیفیت لت گلاسه سررسید به عوامل زیر بستگی دارد:

۱-کیفیت چاپ 

۲-کیفیت مرکب چاپ 

۳-کیفیت صحافی 

0/5 ( 0 نظر )