فال خرداد ماهی ها در سال ۱۳۹۹

از مشکلات زندگی هراسی به دل خود راه ندهید به زودی به لطف خداوند شما می توانید به تمام مشکلات خود غلبه کنید و به موفقیت و خوشبختی دست پیدا کنید. حل مشکلات – پیروزی بر دشمن قوی و نیرومند – موفقیت همه جانبه- گشایش بخت – راه حلی برای مشکلات

موتیبال (الهام بخش و مورد پذیرش)

سمبل: دو قلوها

عنصر: هوا

سیاره: مشتری

روز اقبال: شنبه

اعداد شانس: ۵ و ۹

سنگ خوش یمن : عقیق

رنگ: زرد

مناسب برای ازدواج، دوستی و شراکت:
فروردین – اردی بهشت – مهر – بهمن

او عاشق شادی و خوش بودن است و البته بدقول

نکته: خلاصه پرونده بر اساس تاریخ تولد ذکر شده شما تهیه شده است. مطالب منتشر شده در دیگر سایت ها و کتاب ها کلی گویی در مورد متولدین خرداد است. به همین دلیل امکان دارد مطالب اختصاصی برای شما در دیگر منابع متفاوت باشد.

اعداد مرتبط با روز تولد (عدد تقدیر – عدد سرنوشت)

تاریخ تولد شما در تقویم میلادی برابر است با ۲۰۲۰/۵/۲۱ که با توجه به تاریخ تولد شما اعداد سرنوشت و تقدیرتان در زیر آمده.
عدد تقدیر خورشیدی:۱
عدد سرنوشت:۱۳۹۹۳۱
عدد زندگی:۳

شما در روز ۶۳ از سال متولد شده اید.
عدد طلایی شما: ۱۱۶
عدد نقره ای شما: ۶۶

اعداد رمز آلود دوران زندگی شما: ۲۲ – ۸ – ۱۱۹ – ۳۳

عدد تاریخ تولد شما ۱۳۹۹۳۱ با ۲ عدد پیوند محکم برقرار کرده است.

۰ – ۱ – ۱۱

از ۲ پیوندی که برقرار شده ۱ پیوند در رابطه با شما بی نظیر است.
از ۲ [پیوندی] که برقرار شده ۰ پیوند صاحب نفوذ و کار گشا است.

پیوندها نشان دهند سطح نفوذ اجتماعی افراد (قرار گرفتن در گروه های اجتماعی) و رابطه آنها با افراد سرشناس و قدرتمند است.

نمودار توان شخص، سطح فعالیت ها و میزان برکت

در نمودار زیر میزان توان کلی شما و سطوح برخی از فعالیت هایتان نسبت به خود شما یعنی میانگین تمام روزهای زندگی شما آورده شده است.
اساس اطلاعات ارائه شده در نمودار، کنش سیاره های حاکم از روز تولد شما یعنی روز پنجشنبه یک ام خرداد ماه سال هزار و سیصد و نود و نه تا به امروز (جمعه پانزده ام آذر ماه سال هزار و سیصد و نود و هشت) است. با توجه به اینکه این نمودار به صورت دقیق اطلاعات را برای شما ترسیم کرده لازم است به نکاتی توجه کنید.

نکات اولیه:
چهار گروه شخصیتی برای بررسی کنش های سیارات در میان موجودات زمینی وجود دارد که گروه آنها از رابطه نسبت خویشاوندی پدر و مادر (غریبه یا آشنا بودن، نسبت خونی داشتن و هم نژادی) با هم و نام دقیق آنها بعلاوه لحظه دقیق تولد تعیین می شود.
از آنجا که کنش سیارات در کائنات همیشه ثابت و قابل پیش بینی بوده است پس همیشه هم نتیجه ثابتی وجود دارد. و تنها گروه های شخصیتی نسبت آنها با کنش های سیارات متفاوت است که عبارتند از (برابر یا همسو، معکوس، نصف، دو برابر) که البته این گروه های شخصیتی تحلیل های دقیق تری هم دارند و به علت عدم کفایت اطلاعاتی که شما در اختیار ما گذاشته اید. از ذکر آن در مبحث پیش رو خودداری می شود. برای اینکه شما اطلاعات دقیق خود را از نمودار زیر استخراج کنید. لازم است تا گروه شخصیتی خود را با چند بار مطالعه نمودار در روزهای مختلف تعیین کنید.

طریقه تعیین کردند گروه شخصیتی:
گروه اول: به طور دقیق وضعیت آنها در نمودار مشخص است؛ بیشتر افراد جامعه از این گروه هستند.
گروه دوم: افرادی که اطلاعات نمودار عکس وضعیت آنها است. می توانند در مطالعه نمودار این وضعیت را در نظر بگیرند و نسبت های ارائه شده در نمودار را معکوس کنند و اطلاعات دقیق خود را دریافت کنند.
گروه سوم: افرادی که نمودار ها در میانه یعنی بین ۲۵ تا ۷۵ در صد وضعیت مطلوب توانمندی و برکت آنها است.
گروه چهارم: افرادی که یک نوبت برای هر خط از نمودار در گروه اول هستند و در نوبت بعدی در گروه دوم و این وضعیت همیشه برایشان تکرار می شود این اشخاص باید با نسبت دوبرابر کنش های سیارات را بررسی کنند یعنی برای مطالعه نمودار یک دوره خود را در گروه اول فرض کنند و یک دوره خود را در گروه دوم قرار دهند.

اگر گروه خود را با کمی تلاش و دقت تشخیص دهید همیشه می توانید وضعیت دقیق خود را پیش بینی کنید.

توضیحات:

۱٫ توان عاطفی: قدرت شما در زمینه برآورد خواهش های غیر مادی به صورت غریزی.
۲٫ توان بدنی: نیروی جسمانی و سلامت فیزیکی بدن شما نسبت به بیشتر دوره های حیات.
۳٫ توان منطقی: قدرت استدلال و محاسبه، توانایی رزم و نبرد
۴٫ توان پیشگویی: شهود و الهامات درونی
۵٫ توان ذهنی: قدرت کنترل رویدادهای پیرامون و جهت دادن به آنها
۶٫ سطح فعالیت های روانی: ارتباط با موجودات ماورائی، تقویت ذهن و عاطفه
۷٫ سطح فعالیت هیجانی: تمایل به انجام فعالیت های تولید کننده و مصرف کننده نیرو.
۸٫ برکت: میزان دریافت و انتقال نیروهای حیاتی . رضایتمندی‌ از زندگی.

هر کدام از هشت مورد بالا بصورت دوره ای با میزان ترکیب های شیمیای خاصی در بدن ارتباط مستقیم دارند مثل هورمون ها. برای اطلاعات بیشتر به بخش کیمی‌ سایت مراجعه کنید.

سررسید ,  سالنامه ,  سررسید وزیری , سالنامه وزیری , سررسید ارگانایزر , سالنامه ارگانایزر , سالنامه مدیریتی , تقویم رومیزی , سررسید اروپایی ، سانامه اروپایی ، سررسید یک هشتم ، سالنامه یک هشتم ، تقویم ۹۹ ، سررسید ۹۹ ، سالنامه ۹۹ ، سررسید ۱۳۹۹ ، سالنامه ۱۳۹۹ ، تقویم رومیزی ۱۳۹۹، چاپ سررسید , سررسید اختصاصی ، چاپ سررسید اختصاصی , سررسید سه لت مگنتی , سررسید وزیری سه لت , سررسید ۹۹ وزیری سه لت مگنتی ,  سررسید ارگانایزر کلاسوری , نکات سفارش سررسید , صحافی سررسید ، سفارش سررسید , سفارش سالنامه ، تقویم های رومیزی , سفارش سازی سررسید , سفارش سازی سالنامه ، ست مدیریتی ، نیم ست مدیرتی ، ست مدیریتی ۶ تکه ، ست مدیریتی ۵ تکه ، ست مدیریتی ۴ تکه ،   تقویم رومیزی سلقونی ، پاوربانک ، تقویم جیبی ، جاسوئیچی ،  جاکارتی ، کیف پول  ، فلش مموری ، خودکار و روان نویس , هدایای تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *