فال اردیبهشت ماهی ها در سال ۱۳۹۹

بهتر است ناراحت و عصبی نباشید به زودی می توانید به هدف های خود دست پیدا کنید تلاش و کوشش شما در امورات کاری بسیار زیاد است به زودی ثمره کارتان را به دست می آورید و به موفقیت دست پیدا می‌کنید. گشایش در کارها – دوست صمیمی و وفادار و دانشمند هرگز اورا ترک نکنید. – تحصیل – تفکر

توجه:
شما می توانید آینده را دستخوش تغییر کنید. می توانید حوادث را تغییر دهید. و هیچ دلیلی وجود ندارد که تسلیم طالع خود شوید. چه اینکه طالع خوبی برای شما پیش بینی شده باشد چه اینکه اتفاق ناگوارى برای شما حدس زده شده باشد. شرافت انسان در نزد آفریدگار بیش از هر ستاره، سیاره و حیوانی‌ است. می توانید با کارها، رفتارها و اندیشه های خود آینده را تغییر دهید. آینده تابعی از رفتار های شماست. با اینکه می شود جزئی ترین اطلاعات مرتبط با اشخاص را با دانستن نحوه زندگی، شناختن خانواده و آشنایی با عقاید آنها پیش بینی کرد. اما ما شناخت دقیقی از شما نداریم؛ و این مطالب تنها اطلاعاتی بر اساس داده های‌ کلی‌ از طرف شما به ما است. مسائلی وجود دارد که تنها کردگار از آنها اطلاع دارد؛ و اتفاق هایی هستند که بر اثر رفتار جمعی ما به وقوع می‌ پیوندند. ما اتفاق های مهمی که بر آینده اغلب مردم جامعه دخیل هستند را در صورت لزوم به عنوان یک پارامتر جدید برای پیش بینی بهتر در نظر خواهیم گرفت و به این علت ممکن است طالع شما دست خوش تغییرات جزئی یا کلی شود. بهتر است که حداقل هفته ای یک بار توصیه ها و طالع خود را بازبینی کنید.

نکته:
پیش بینی ها و توصیه های این سایت مطلق نیست در تمام پیش بینی ها حداقل خطای ۲۰% وجود دارد، بهتر است توسط خواننده این مطلب در نظر گرفته شود.

فیکس (تملک کننده و اداره کننده)

سمبل: گاو نر

عنصر: خاک

سیاره: نپتون

روز اقبال: جمعه

اعداد شانس: ۴ و ۶

سنگ خوش یمن: زمرد سبز

رنگ: آبی روشن

مناسب برای ازدواج، دوستی و شراکت:
فروردین – خرداد – شهریور – دی

برای او عشق اهمیت زیادی دارد و اگر عاشق شود عاشقی فداکار خواهد بود.

نکته: خلاصه پرونده بر اساس تاریخ تولد ذکر شده شما تهیه شده است. مطالب منتشر شده در دیگر سایت ها و کتاب ها کلی گویی در مورد متولدین اردیبهشت است. به همین دلیل امکان دارد مطالب اختصاصی برای شما در دیگر منابع متفاوت باشد.

 

سررسید ,  سالنامه ,  سررسید وزیری , سالنامه وزیری , سررسید ارگانایزر , سالنامه ارگانایزر , سالنامه مدیریتی , تقویم رومیزی , سررسید اروپایی ، سانامه اروپایی ، سررسید یک هشتم ، سالنامه یک هشتم ، تقویم ۹۹ ، سررسید ۹۹ ، سالنامه ۹۹ ، سررسید ۱۳۹۹ ، سالنامه ۱۳۹۹ ، تقویم رومیزی ۱۳۹۹، چاپ سررسید , سررسید اختصاصی ، چاپ سررسید اختصاصی , سررسید سه لت مگنتی , سررسید وزیری سه لت , سررسید ۹۹ وزیری سه لت مگنتی ,  سررسید ارگانایزر کلاسوری , نکات سفارش سررسید , صحافی سررسید ، سفارش سررسید , سفارش سالنامه ، تقویم های رومیزی , سفارش سازی سررسید , سفارش سازی سالنامه ، ست مدیریتی ، نیم ست مدیرتی ، ست مدیریتی ۶ تکه ، ست مدیریتی ۵ تکه ، ست مدیریتی ۴ تکه ،   تقویم رومیزی سلقونی ، پاوربانک ، تقویم جیبی ، جاسوئیچی ،  جاکارتی ، کیف پول  ، فلش مموری ، خودکار و روان نویس , هدایای تبلیغاتی

1 دیدگاه برای “فال اردیبهشت ماهی ها در سال ۱۳۹۹

  1. اشتراک‌ها: سالنامه پاسارگاد | تاریخ و روز شهادت امام حسن مجتبی (ع) در سال 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *