سفارش سررسید اختصاصی

11 - سفارش سررسید اختصاصی

تعریفی از سررسید اختصاصی : سررسید ی که یا مشخصات و طراحی تبلیغاتی مورد نظر سفارش دهنده چاپ و تولید می شود. در این مورد تمامی قسمت ها برای سفارش دهنده سفارشی خواهد شد. حتی ممکن است فردی نمونه ی خاص خود را در اختیار داشته باشد و بخواهد مانند همان برایش تولید شود. تفاوت سفارش سازی سررسید و سررسید اختصاصی در این است که در سررسید اختصاصی تمامی جزئیات از قبیل ابعاد سررسید ، جلد سررسید ، طراحی داخلی صفحات سررسید ، رنگ چاپ سررسید ، کاغذ سررسید و غیره مانند نوع صحافی ، برش ،ایجاد بخش هایی مانند جای خودکار بر روی سررسید به در خواست سفارش دهنده تولید می شوند. ولی در سفارشی سازی سررسید تنها حک لوگو در صفحات داخلی ، لت گلاسه ، و یا حک لوگو بر روی جلد سررسید را شامل می شود.

موارد چاپ سررسید اختصاصی :

 

ابعاد اختصاصی :

 ممکن سفارش دهنده بخواهد سایز اختصاصی خود را برای سررسید ارائه دهد که سایز مورد نظر با محصولات ما در سالنامه پاسارگاد متفاوت باشد.

جلد اختصاصی : 

سفارش دهنده بخواهد از جنس خاصی از جلد استفاده کند، که در لیست محصولات سالنامه پاسارگاد نباشید.

طراحی صفحات اختصاصی : 

طراحی جداگانه قالب طراحی صفحات به صورت تمام اختصاصی یعنی بجز مناسبت ها و صاول تاریخ بندی هر نوشته ی دیگری که سفارش دهنده بخواهد اضافه خواهد شد ماننده نوشته های آموزنده و …

رنگ چاپ اختصاصی : 

اختصاصی سازی رنگ داخلی صفحات سررسید از جمله تاریخ ، مناسبت ها و نوشته های دیگر..

کاغذ اختصاصی :

 اگر سفارش دهنده تمایل داشته باشد تا میزان گرم کاغذ افزایش یابد ( تمامی کاغذ های در پاساردگاد ۷۰ گرم قو استفاده می شوند) 

 حک لوگو روی جلد :

 حک لوگو یکی از متداول ترین روش سفارش سازی سررسید است. روش های گوناگونی برای حک لوگو روی جلد وجود دارد که بسته به مدل سررسید ، جنس جلد و سلیقه و نیاز سفارش دهنده مورد استفاده قرار می گیرد. متداول ترین این روش ها عبارتند از :

·        لیزر بروی جلد
·        پلاک
·        داغی
·        طلاکوب و نقره کوب

 

چاپ لت گلاسه :

ورقی از جنس گلاسه که بصورت ۴ رنگ چاپ شده و به ابتدا، وسط و یا انتهای سررسید اضافه می شود. مشتریان سررسید معمولا از لت گلاسه برای معرفی شرکت و برند، معرفی محصولات و یا ارائه اطلاعات دیگر استفاده می کنند. سفارش تیراژ پایین در این مورد دارا محدودیت است.

 

 

5/5 ( 2 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *