سفارش سازی سررسید ارگانایزر

سفارش سازی سررسید ارگانایزر

این قطع سررسید، در قطعات بهترین است چه از نظر کیفیت و چه از نظر زیبایی و حرفه ای بودن ، به همین علت است که به آنها سالنامه مدیریتی نیز می گویند. جلد این نوع قطعه از نوع ترمو می باشد، تمامی جلد ها به صورت واردات به ایران آمده اند و متاسفانه هنوز تولید انی نوع جلد ترمو با این کیفیت در کشور عزیزمان مقدور نمی باشد یا اگر هم بخواهیم تولید کنیم هزینه بیشتری نسبت به وارات آن باید پرداخت شود.

تولید کنندگان این جلد ها کشور های کره جنوبی و چین می باشند و تمامی این جلد ها  از کشور چین به ایران وارد می شود. می دانیم تا اسم کشور چین شنیده یا دیده می شود نظر ها به این است که حتما کیفیت بسیار بالایی دارد باید گفت که اینطور نیست این نوع جلد در سطح کیفیت بسیار بالای توسط کشور چین تولید می شود. داخله این نوع سررسید ها یعنی ( تقویم در برگ ها چاپ شده تاریخ نگاری یک سال را انجام می دهند).

سررسید ارگانایزر زبانه دار مگنتی مدل 653
داخله سررسید ارگانایزر

داخله این قطع سررسید ۱۴۰۲

بعد از واردات جلد با کیفیت سررسید ارگانایزر نوبت میرسه به صحافی آن و تولید داخله مناسب برای آن شاید این فکر به نظر شما رسیده باشد که به صورت کلی با داخله این سررسید وارد می شود جواب خیر است زیرا فقط جلد سررسید وارد می شود و داخله این قطع سالنامه در خود ایران تولید می شود اما تولید داریم تا تولید.

در تولید داخله سررسید مدیریتی باید از کاغذی با کیفیت و گرماژ بالا استفاده شود. کاغذ های تولید شده باید به صورت ۶ سوراخ پانچ شده و دقت در پانچ آنها بسیار بالا باید باشد. خرابی در پانچ داخله بسیار در چشم سفارش دهنده است و ما آنی کار را با بهترین دستگاه های پانچ در ایران انجام می دهیم.

ترتیب بندی صفحات و ایجاد گلاسه های برای تبلیغات ، این دو موضوع بسیار مهم هستند باید در هنگام جای گذاری این صفحات دفت داشت تا جابجا گذاشته نشوند یا کم و زیاد نباشند.

همانطور که گفته شد کاغذ استفاده شده در چشم گیری و زیبای سررسید تاثیر بسزایی دارد حتا گراماژ آن هنگام نوشت و یادداشت امور روزانه کاملا به چشم خواهد خورد. کاغذ استفاده شده در این سررسید ها از کشور اندونزی وارد می شود که آوازه ی زیادی در جهان ، به عنوان تولید کننده کاغذ دارد و گراماژ آن ۸۰ گرم و رنگ آن سفید می باشد که همه باهم یک سالنامه مدیریتی عالی را می سازند.

سفارش سازی جلد سررسید ارگانایزر

بحث شیرین سفارشی کردن انی قطع سررسید ، تمامی کسب و کار ها موفق بهترین ها را در آخر سال انتخاب می کنند ، این بهترین ها سالنامه مدیریتی است اما تنها خود سالنامه رضایت کامل به آنها نمی دهد، بلکه تبلیغات بسیار برایشان مهم است آنها بهترین را انتخاب می کنند برای بهترین تبلیغ پس نیاز دارند بدانند سفارش سازی این نوع سررسید چگونه است؟

خــــب جلد سالنامه مدیریتی از نوع ترمو است پس حک لوگو سفارش دهنده روی جلد سررسید باید صورت بگیرد ، در این حال سفارش دهنده لوگو یا طرح آماده خود را به فروشنده سررسید می دهد(طراحی به صورت سیاه سفید(آموزش طراحی کلیشه جهت حک لوگو)) فروشنده بنا به درخواست سفارش دهنده به سه روش می تواند حک لوگو روی جلد را انجام دهد:

۱- حک لوگو روی جلد توسط لیزر

۲- حک لوگو روی جبلد توسط داغ کوب

۳- حک لوگو روی جلد توسط طلاکوب

هر سه روش امکان پذیر است اما با توجه به اینکه جلد سررسید ارگانایزر ترمو است جنش آن بسیار عالی داغ زیر این جلد بسیار زیبا تر و جذاب تر خواهد بود برای همین ما همیشه اول داغ کوب را پیشنهاد می دهیم و بعد از آن لیزر در صورت تمایل می توان حک لوگو را به صورت طلاکوب نیز زد اما زیاد جالب نمی شود.

حک-لوگو
ترام روی صفحات سررسید
لت گلاسه سررسید

سفارش سازی داخل سالنامه ۱۴۰۲ مدیریتی 

بعد از حک لوگو روی جلد نوبت داخل سررسید می‌رسد ، داخله سررسید همیشه به صورت آماده تولید می شود و در وقع به دو صورت کلی سفارش سازی می شود:

۱ –  ترام ( چاپ لوگو روی صفحات سالنامه)

۲ – لت گلاسه داخل سررسید بین صفحات

در مورد اولی باید بگم هزینه زیادی داره اما واقعا تاثیر گذاره چون تو هر صفحه ای که مصرف کننده داره ازش استفاده می کنه ، به صورت مداوم لوگو مورد نظر میبینه و این برای تبلیغات عالی حتی بخاطر زیبایی این نوع سررسید بقیه افراد که در دست مصرف کننده میبنن نمونه سررسید تبلیغاتی شده را با باز کردن میتونن در تک تک صفحات لوگو سفارش دهنده را مشاهده کنند.

در مورد دوم یک کار جالبتر شده در مورد اولی نهایت تبلیغ شعار یا لوگو سفارش دهنده بود اما در مورد لت گلاسه سررسید که صفحه دورو طراحی شده رنگی با هر طرحی که سفارش دهنده بخواهد در صفحات مختلف می باشد که می تواند شامل ۱۶ صفحه عکس پوستری گلاسه در سررسید های ارگانایزر باشد.