سفارش سازی ست مدیریتی

ست مدیریتی اختصاصی ( سفارش سازی ست مدیریتی )

ست های مدیریتی از محصولات حرفه ای و نشان شده ی سالنامه پاسارگاد می باشند  خرید ست مناسب نسبت به نیاز شما یکی از مهم ترین نکات است که سفارش دهندگان به آن توجه خواهند کرد.

ست هدیه باید از همه لحاظ از بهترین قطعات تشکیل شده باید، تنوع ست ها توسط گروه تولیدی ما از روی رنگ اقلام نمی باشد که یکی از مهمترین مزایای ست های مدیریتی تولید شده توسط گروه پاسارگاد است.

ست های هدیه در تنوع قطعات مختلف و تعداد قطعات این زمینه را فراهم می سازد تا مشتریان دست بازتری در خرید داشته باشند. در پایین بیشتر در مورد انواع آن ها و اقلامشان توضیح خواهیم داد.

ست مدیریتی
ست مدیریتی 6 تکه مدل 625

قطعات مختلف ست مدیریتی

ست هدیه در قطعات مختلفی تولید می شود و این مسئله در سالنامه پاسارگاد کاملا رعایت شده است تقسیم بندی این قطعات توسط ما به صورت جداسازی رنگ نمی باشد بلکه اقلام مختلف ست تأیین کننده مدل ست می شوند.

ست های مدیریتی در هر اقلامی تکه بندی شده ای کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و شما نمی توانید ست های مانند همدیگر پیدا کنید که اقلام یکسان داشته باشند این مسئله دست مشتری را در خرید باز خواهد کرد.

چند قطعه وجود دارد ؟

۱ – ست مدیریتی شامل ۶ قطعه ( ۶ تکه)

۱ – ست مدیریتی شامل ۵ قطعه ( ۵ تکه)

۱ – ست مدیریتی شامل ۴ قطعه ( ۴ تکه)

و نیم ست های مدیریتی ( ست های کوچک شامل ۳ تکه و ۲ تکه)

اقلام داخل ست

تعریف ست مدیریتی یا ست هدیه : پکیجی شامل اقلام هدایای تبلیغاتی که در جعبه ای به نام جعبه ارگانایزر سلفونی که درون آن فوم مخصوص متناسب برای اقلام ست لیزر شده است می باشد.

حـــــــــال این اقلام هدایای تبلیغاتی شامل چه مواردی می شوند و چرا حتما باید از اقلام هدایای تبلیغاتی باشد؟ بایـــــید گفت :

اقلام هدایای تبلیغاتی بدلیل پر مصرف بودن و نیاز سفارش دهنده یکی از بهترین گزینه ها هستند، ازجمله که در پایان سال در کنار سالنامه ۱۴۰۲ / سررسید ۱۴۰۲ جلوه ی بهتری خواهند گرفت.

اقلام ست

  • کیف پول
  • جاکارتی
  • جاکلیدی
  • جاسوئیچی
  • خودکار
  • روان نویس
  • کیف پول مدیران
  • کیف دستی
  • فلش ۱۶ گیگ
  • پاوربانک و اسپیکر
ست هدیه
ست مدیریتی 4 تکه مدل 623
ست مدیریتی 6 تکه مدل 622

سفارش ست مدیریتی اختصاصی

اما سفارش یک ست مدیریتی اختصاصی چگونه است؟ گـــاه سفارش دهنده از بین ست های مدیریت آماده محصولی را را نمی پسندد یا اقلام خاص خود را مد نظر دارد ، این مسئله امکان پذیر است اما شامل محدودیت هایی می شود.

تولید ست مدیریتی اختصاصی دغدغه بسیار زیادی دارد و هزینه بسیار بالا اما کار نشد دارد !! اگر سفارش دهنده قصد سفارش ست هدیه اختصاصی را داشته باشد سفارش آن حداقل باید بالای ۵۰۰ عدد باشد.

خـــــب سفارش بالای ۵۰۰ عدد شد حال سفارش دهنده بجز اقلام داخل ست می‌خواهد یک قلم جنس دیگر اضافه کند که در گروه تولیدی پاسارگاد وجود ندارد مانند : کمربند.

در این صورت سالنامه پاسارگاد اقدام به خرید قلم درخواست شده نخواهد کرد بلکه با ذکر منبع، خرید آن را به سفارش دهنده می سپارد و هزینه اقلام ست موجود جدا حساب می شود.

سفارش سازی خودکار و روان نویس

سفارش سازی خودکار و روان نویس

درون ست های مدیریتی و نیم ست های مدیریتی، خودکار و روان نویس ها مختلفی وجود دارد که البته تمامی آنها دارای بدنه فلزی می باشند، سفارش سازی این نوع هدیه تبلیغاتی خیلی موثر است زیرا مصرف کننده همیشه از خودکار و روان نویس استفاده می کند، مخصوصا خودکار و روان نویس شیک و مدیریتی.

بر روی این خودکار ها و روان نویس ها می تواند به صورت افقی نام ( عنوان) توضیحی مختصر با لوگو در اندازه کوچک ( وابسته به طرح) به صورت حک لوگو با لیزر در آورد. که پس از حک لوگو رنگ ها به صورت سفید و سیاه در خواهد آمد.

جاکارتی مگنتی و جاکارتی کلربوکی

جاکارتی شاید به نظر برسد که زیاد مصرف نمی شود شاید در ذهن یک فرد عادی که کسب و کار متمرکزی ندارد جاکارتی اهمیت نداشته باشد اما یک فرد با کسب و کار متمرکز و با برنامه، می داند که باید تبلیغات ویزیتی داشته باشد و بجای آنکه به صورت نامنظم کارت های ویزیت را درون جیب یا کیف پول قرار دهد در باکس جاکارتی مگنتی یا کلر بوکی قرار دهد.

فرق این دو نوع در انعطاف آنهاست کبر بوکی براحتی با باز کردن دکمه ای باز شده و برگه ها کلر آماده برای کارت های شماست، اما مگنتی ها با اینکه درب راحت تری دارند شیک تر هستند و دارای صفحات یا فیلترینگ نمی باشند.

سفارش سازی این اقلام با لیزر روی فلز مگنتی ها و ترمو کلربوکی ها انجام می شود.

جاکارتی تبلیغاتی
جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی یا جاسوئیچی

جاکلیدی و جاسوئیچی نیز یکی از گزینه های مندرج در ست های مدیریتی است ، در واقع یکی از جزئی ترین ها اما جزء پر مصرف ترین اقلام ، مگر می شود کسی جاکلیدی یا جاسوئیچی شیک و با کیفیت نخواهد ؟

در واقع این نوع اقلام جنس با حک لیزر بر روی فلز یا ترمو آن می تواند سفارش سازی شود در واقع هر زمان که از کلید استفاده می‌کنید تبلیغ می کنید این بسیار مهم است .

پاوربانک تبلیغاتی

امروز مردم همیشه نیازمند تلفن های همراه هستند. بیاید خودمانی باشیم، کمتر کسی را میشه دید که در حال خمیده سر به گوشی موبایل نباشه غیر از ضررایی که داره شارژ باطری ها را هم تموم میکنه، خــــــــب از این رو دنبال پاوربانک میره که همیشه همراه داشته باشه و استفاده کنه.

این یک فرصت برای شماست گروه تولیدی پاسارگاد در سال ۱۴۰۲ پاوربانک تبلیغاتی وارد کرده که طول عمر بالایی دارد و می تواند گوشی موبایل را در طول روز شارژ نماید.

بله این فرصتی است برای تبلیغات کافیست نام برند یا کسب و کار شما بر روی پاوربانک ها لیزر شود هم به یاد مصرف کننده خواهد بود و هم ناخواسته برای شما تبلیغ خواهد کرد.

پاوربانک
فلش تبلیغاتی

فلش ۱۶ گیگابایتی

یک هدیه بی نظیر البته این روزها گرون، با این حال که فلش های ذخیره سازی با قیمت های سر به فلک کشیده به دست مردم می رسند ما فلش های با کیفیت و طول عمر بالا وارد کرده ایم با حجم ۱۶ گیگا بایت با قیمت های کاملا باور نکردنی، که می تواند به عنوان تبلیغی صددرصد موثر و به یادماندنی به مشتریان و مخاطبان خود ارائه دهید .

کافیه یه لیزر کوچک بر روی آن از برند و کسب و کار شما باشد آن وقت کار تمام است خودش تبلیغات را آغاز خواهد کرد.

سررسید یا تقویم ست ها

اما بخش اصلی ، سررسید ۱۴۰۲ / سالنامه ۱۴۰۲ / سررسید ۱۴۰۲ / سالنامه ۱۴۰۲ یا هر چی اما باید باشه.

سررسید ها در اندازه های مختلف ارگانایزر ، وزیری – اروپایی – یک هشتم و تقویم جیبی در ست ها قرار میگیرند .

طریقه اضافه شدن آنها وابسته به ست ها و اندازه آنهاست ، ما در این موضوع تمامی جوانب را در نظر گرفته ایم و همه نوع ست با سالنامه مختلف وجود دارد. سفارش سازی و چاپ اختصاصی سررسید یا سالنامه قبلا شرح داده شده است.

انواع فطع سررسید