سررسید وزیری ، سفارش سررسيد

سررسید ۱۴۰۱ ، تقویم رومیزی ۱۴۰۱ ، سالنامه پاسارگاد

سررسید ۱۴۰۱ یکی از مهمترین اقلام مورد استفاده هر فرد در شروع سال استفاده از تقویم همان سال است.

اگر سفارش سررسید ، سالنامه و یا تقویم رومیزی دارید برای انتخاب بهترین تولید کننده سررسید پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه بفرمایید.

شرکت ها و موسسات اعم از دولتی و خصوصی اواخر هر سال معمولا ، سررسید ۱۴۰۱ و همچنین تقویم رومیزی ۱۴۰۱ را به عنوان مناسب‌ترین هدیه برای پرسنل و کارمندان خود در نظر می‌گیرند.

سالنامه پاسارگاد طبق روال هر ساله خود از سررسید های ۱۴۰۱ خود رونمایی نموده است.

سایت سالنامه پاسارگاد نمونه های سررسید ها و تقویم رومیزی۱۴۰۱ را در قسمت صفحات مربوطه قرار داده است و شما می‌توانید بعد از مشاهده و انتخاب سررسید مدنظر خود از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

 

همچنین در قسمت دانلود لیست قیمت و کاتالوگ سررسید و تقویم رومیزی می‌توانید کاتالوگ محصولات و لیست قیمت آنها را به صورت فایل PDF و یا بصورت فایل JPG مشاهده و دانلود نمایید.

سررسید 1401 ، تقویم رومیزی 1401 ، سالنامه پاسارگادسررسید 1401 ، تقویم رومیزی 1401 ، سالنامه پاسارگادتقویم رومیزی پایه سلفونی 1401 کد 71 | طرح گل | سالنامه پاسارگاد سررسید 1401 ، تقویم رومیزی 1401 ، سالنامه پاسارگاد سررسید 1401 ، تقویم رومیزی 1401 ، سالنامه پاسارگاد ، سفارش سررسید سفارش سررسید 1401 ، تقویم رومیزی 1401 ، سالنامه پاسارگاد

سررسید رقعی

در چند سال تولد سررسید اروپایی در بین کاربران طرفداران زیادی پیدا کرده بود و تقریبا سررسید های رقعی را در سایه نگه داشته بود که به مرور زمان کاربران دریافتند که همان سرسید با قطع رقعی برای امور روزمره بسیار مناسب تر می باشد ، از این رو مجموعه پاسارگاد برای سال ۱۴۰۱ اقدام به تولید انواع سررسید با سایز رقعی نموده است.

زمان تولید سررسید

برای سفارش سررسید هر چه زودتر اقدام بفرمایید مناسب تر می باشد بدین منظور که معمولا در اواخر سال به علت حجم بالای سفارشات معمولا تولید زمانبر می شود و ممکن هست نتوانید تمام خدمات درخواستی خود را در زمان مد نظر خود دریافت نمایید در نتیجه بهتر است هرچه زودتر بعد از تایید مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران جهت مشخص شدن تاریخ سال بعد سفارش خود را ثبت و پیگیری نمایید.

قیمت سررسید

قیمت سررسید بسته به سایز سررسید ، جنس جلد سررسید ، نوع کاعذ داخلی استفاده شده ، نوع صحافی ، نوع چاپ و … تعیین می گردد.

از این رو می توان فهمید که قیمت سررسید و سالنامه وابسته به عوامل زیادی می باشد .

شما برای تناسب سنجی این قیمت نسبت به محصولی که خریداری می نمایید نیاز به اطلاعات خوب در زمینه چاپ و صحافی دارید و نباید  به سرعت و بدون اطلاعات واقعی خرید خود را انجام دهید.

برای مشاهده لیست قیمت های سررسید و کاتالوگ محصولات و سفارش سررسید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

لیست قیمت سررسید ۱۴۰۱

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *