تقویم جیبی

تقویم جیبی

تقویم جیبی تبلیغاتی ۱۴۰۱

با نزدیک شدن به آغاز سال جدید و مراسم برپاسازی نوروز ۱۴۰۱ در ایران، تقویم جیبی تبلیغاتی ۱۴۰۱ مناسب ترین هدیه به عنوان تبلیغات برای سازمان ها، ارگان ها و فروشگاه های بزرگ به حساب می آید.

تقویم جیبی تبلیغاتی می تواند با حک شدن نام برند یا فروشگاه به عنوان هدیه ای برای آغاز سال جدید به مشتریان ارائه شود.

این تقویم کوچک موضوعی سال ۱۴۰۱ همراه همیشگی مشتریان خواهد بود و نام و برند فروشگاه را همواره در ذهن آنان حک خواهد نمود.

تقویم های جیبی سال ۱۴۰۱ که صحافی آن به صورت ته چسب می باشد، در ابعاد ۸×۱۱/۵cm دارای عناوین و طرح های مختلفی می باشد که در بسته ۱۰ عددی در فروشگاه آنلاین پاسارگاد به فروش می رسد.

همانگونه که از شکل محصول نیز پیداست، هر تقویم به صورت جداگانه دارای موضوعی خاص در حیطه روانشناسی، معارف، آموزش، عاشقانه و غیره است که می توان با مطالعه نوشته های درون آن، به دانش خود در هر زمینه خاص نیز افزود.

به طور مثال، تقویم جیبی تبلیغاتی با موضوع عاشقانه، روش های بهبود روابط میان زوجین را بیان می دارد و به شما کمک می کند تا شیوه های همسرداری را به نحو مناسب برگزیده و پیاده کنید.

تقویم کوچک نوروز ۱۴۰۱

 با موضوع گیاهان دارویی، با تاکید بر طب سنتی، شیوه های بهبود سلامتی را بیان نموده و خواص گیاهان دارویی را برای شما بازگو می نماید.

اما اگر به دنبال کسب موفقیت در زندگی خود هستید، تقویمی با همین عنوان و تحت رازهای موفقیت، به شما رموز ساده ای را در این زمینه آموزش می دهد.

برای افرادی که به اهل بیت تعهد و پایبندی خاصی داشته و نیاز دارند تا برخی ادعیه مهم را همراه خود داشته و در اوقات فراغت آن را مرور نمایند، تقویم جیبی تبلیغاتی با عنوان اهل بیت مناسب می باشد. در این تقویم ادعیه ای نظیر دعای ندبه و ذکر روزهای هفته آورده شده است.

اما اگر به دنبال ضرب المثل های ایرانی مشهور هستید و علاقه خاصی به ادبیات ایرانی دارید، بهتر است تقویم موضوعی ضرب المثل های کاربردی را خریداری نمایید.

طالع بینی علمی است که بر مبنای صور فلکی و علوم خاصی که در سالیان دور آموزش داده می شده است، شخصیت فرد را بر حسب ماه تولد وی بازگو می نماید. تقویم جیبی با عنوان طالع بینی، در انتهای خود شخصیت های منحصر به فرد متلدین هر ماه را بیان کرده است.

این تقویم ها با موضوعات مختلف به فروش می رسد که به هنگام ارسال، موضوعات تقویم به صورت تصادفی و حتی الامکان بصورت جور و از طرح های گوناگون، انتخاب و فرستاده می شود.

 

با خرید تقویم کوچک تبلیغاتی ۱۴۰۱، بهتر دیده شوید.

این تقویم های منحصر به فرد، در بسته بندی ۱۰ عددی در ابعاد ۸×۱۱/۵cm به فروش می رسد.

هریک از این تقویم ها به راحتی در داخل جیب قرار می گیرد، بر روی جلد آن مکانی برای درج نوشته های تبلیغاتی وجود دارد و سبک بوده و حمل آن بسیار راحت است.

در پایین هریک از صفحات این تقویم، چند خط به منظور نوشتن نکات مهم در نظر گرفته شده است.

با آغاز سال جدید، خرید و هدیه دادن این محصول، از بهترین و موثرترین شیوه های تبلیغات برای سازمان ها، ارگان ها و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ به شمار می رود.

 

 

برای خرید این محصول با بهترین قیمت بازار به فروشگاه پاسارگاد مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *