تحویل سال 1400 | سالنامه پاسارگاد

تحویل سال ۱۴۰۰ به همراه بررسی وقایع مهم

لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ هم مانند سال های گذشته برای هر ایرانی، لحظه ای بسیار مهم به شمار می رود، چرا که با آغاز هر سال نو و فرارسیدن عید نوروز می توانیم غم های گذشته را فراموش کنیم و آماده شروعی دوباره باشیم. البته ناگفته نیست که امسال با هر سال دیگری متفاوت است چرا که تمام سال گذشته را در کنار ویروس گرونا و متفاوت از هر سالی گذراندیم. سالی پر از قرنطینه ،ماسک و تجربه هایی فراموش نشدنی…

امسال لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ هجری شمسی به ساعت رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۲۸ ثانیه روز شنبه می باشد.

گروه سالنامه پاسارگاد امیدوار است، تقویم ۱۴۰۰ پر باشد از روزهایی خوش و شاد برای تمام مردم ایران به همراه رونق و دوری از هر بیماری و بلایی!

لحظه تحویل سال را در عکس زیر ببینید!

تحویل سال 1400

نماد سال ۱۴۰۰ چه حیوانی است؟

بسیار جالب است بدانید سال ۱۴۰۰، سال گاو است. برای تعریف سمبل گاو می توان گفت، گاو موجودی متفکر است که تنهایی را دوست دارد. یکی از ویژگی های مثبت گاو تعقیب هدف با نهایت پیشتکار است. بسیاری گاو را به شدت میهن پرست و متعصب می دانند که بسیار خودکامه و زورگوست. با تمامی اینها گاو بسیار به خانواده اش اهیمت میدهد. اما در کنار تمامی این تفاسیر، بسیاری گاو را نماد برکت می دانند. امیدواریم امسال سالی پر برکت باشد.

سال ۱۴۰۰ چه رنگی است؟

همانطور که می دانید رنگ هر سال توسط موسسه پنتون آمریکا انتخاب و به عنوان رنگ سال معرفی می شود. رنگی که این موسسه بر اساس نظرسنجی مردمی معرفی می کند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که تمامی قسمت های مد و فشن در دنیا از آن پیروی می کنند. از آنجایی که این رنگ در ابتدای هر سال در تمام نشریات به وفور نمایش داده می شود و سپس توسط مردم مورد استفاده قرار می گیرد پس هنوز اطلاع دقیقی از آن منتشر نشده است. اما سالنامه پاسارگاد به زودی و به عنوان اولین نفر با به روزرسانی کردن این مقاله رنگ سال ۱۴۰۰ را به شما دوستان معرفی خواهد کرد.

مهم ترین رویدادهای سال ۱۴۰۰؟

شاید مهم ترین رویداد سال پیش رو را بتوان انتخاب ریاست جمهوری در ایران معرفی کردید. اما رویدادهای مهم دیگر را می توان به تولید و خرید واکسن کرونا و تمام شدن این بیماری اختصاص داد که با  این اتفاق شاید بسیاری از فعالیت های روزانه ما، مدارس و مشاغل به روند کاری عادی خود بازگردند.

شما می توانید با خرید سررسید ۱۴۰۰ از سالنامه پاسارگاد، علاوه بر دیدن تمامی رویداد های مهم، یک تقویم بسیار زیبا برای خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *