سررسید ۹۸ سالنامه پاسارگاد بهترین گزینه برای تبلیغات

سررسید ها معمولا در ابعاد استاندارد تولید و عرضه می شوند. انتخاب نوع سررسید مورد نظر به سلیقه مشتری و نوع کاربرد آن برای سالنامه بستگی دارد. 

انواع سررسید بدین شرح است :

تولید این قطعه به مراتب بالاتر است این نوع سررسید جهت یادداشت امور روزانه مناسب و جادار است. گرچه برخی از افراد که همیشه سالنامه خود را به همراه دارندو سررسید های کوچک (جیبی ) را ترجیح میدهند.

  سالنامه اروپایی  شکیل تر و خوش دست تر است. گرچه محدودیتی در نحوه صحافی سررسید اروپایی وجود ندارد، اما معمولا این نوع سالنامه را با صحافی فنر و کش روی جلد خواهید دید.

  • سررسید خشتی :

سررسید خشتی سررسیدی است که به شکل مربع تولید شود.  این نوع سررسید معمولا توسط تولید کننده بصورت عمومی تولید نمی شود اما اگر به این نوع علاقه داشته باشید، می توانید در تیراژ بالا آن را بصورت اختصاصی سفارش دهید.

ابعاد سررسید جیبی حدودا ۱۰*۱۸ سانتیمتر است. این نوع سالنامه به راحتی در جیب یا کیف جا می شود اما طبعا فضای زیادی برای یادداشت در اختیار کاربر خود قرار نمی دهد. سررسید جیبی معمولا برای مشاهده تاریخ و یا نوشتن مطالب کوتاه کاربرد دارد و همچنین به علت ابعاد کوچک جزء ارزان قیمت ترین سالنامه ها محسوب می  شود. لذا اگر قصد دارید با بودجه کم، تعداد زیادی سالنامه به مشتریان خود هدیه دهید، سالنامه جیبی گزینه مناسبی برای شما محسوب می شود.

0/5 ( 0 نظر )