اطلاعات بیشتر در مورد سررسید چرمی

photo 2019 01 27 10 56 49 1067x800 - اطلاعات بیشتر در مورد سررسید چرمی

سر رسید چرمی

اگر بخواهیم به زبانی ساده سررسید را تعریف کنیم باید بگوییم که سر رسید چرمی یک دفترچه یادداشت با تاریخ روزانه است. البته این روزها دیگر استفاده از سر رسید به یادداشت ختم نمی شود بلکه برای کاربردهای متنوعی که دارند برای رشته های متفاوت ساخته شده اند. اگر می خواهید یک محصول تبلیغاتی ارزشمند داشته باشید می توانید از سر رسید چربی استفاده کنید.در ادامه این پست در مورد سر رسید ها اطلاعات کلی را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

جلد چرمی سر رسید هاش

تولید کننده جلد چرمی سر رسید : برای تولید جلد چرمی سر رسید معمولا از جلدهای سخت استفاده می کنند که روکش های متفاوتی داشته اند.مثلا می توانند از روکش های سلفونی ، چرم مصنوعی و طبیعی ،ترمو یا گالینگور استفاده کرد البته فراموش نکنید تولید کننده گان با سلیقه و توانایی که دارند از روکش های متفاوت دیگر نیز استفاده می کنند.

چاپ سررسید چرمی به صورت اختصاصی

سررسید ها به عنوان محصولاتی هستند که در تبلیغات بسیار مهم می باشند و سازمان و شرکت های مختلف آنها را به صورت اختصاصی سفارش میدهند .معمولا به سه روش زیر سررسیدهای اختصاصی چاپ می شوند:

چاپ اختصاصی تنها روی جلد : در این روش چاپ سررسید اختصاصی معمولا از چاپ طلاکوب یاسیلک و داغکوب استفاده می گردد و روی سر رسید های که پیش تر چاپ شده اند لوگو و شماره تلفن مشتری چاپ می شود.

چاپ اختصاصی روی جلد و اضافه نمودن صفحه های تبلیغاتی : در این گونه روش چاپ علاوه بر اینکه چاپ روی جلد انجام می شود ،تعدادی صفحه تبلیغاتی مطابق نظر مشتری تهیه می شود و به درون سررسید از قبل تولید شده اضافه می شوند وبعد از صحافی به مشتری تحویل داده می شود.البته مشتری می تواند درخواست دهد تا لوگوی شرکت یا سازمانش در همه ی صفحات سر رسید چاپ گردد.

چاپ اختصاصی کامل سررسید چرمی : در این روش تمام صفحه هات سررسید و جلد و همچنین صفحه های تبلیغاتی با توجه به درخواست مشتری به شکل اختصاصی چاپ کی شود. البته اگر میزان درخواست سررسید زیاد است می توان از این مورد استفاده کرد ولی در غیر اینصورت روش های گذشته توصیه می شود.

تولید کننده جلد چرمی سر رسید

تولید کننده جلد چرمی سر رسید : سالنامه پاسارگاد در راستای اهداف بلند مدت خودد برای بهبود کیفیت خدمات چاپ سر رسید , سالنامه , تقویم اقدام به تولید جلد چرمی سر رسید کرده است تا بهتر از همیشه بتواند پاسخگوی نیاز های مشتریان خود شود . از این رو تمام واسط های تجاری را حذف کرده تا مشتری مستقیم با تولید کننده جلد چرمی سر رسید ارتباط برقرار کند. ما همیشه دوست داریم محصولات با کیفیت و مقاوم را به مشتری ارائه کنیم و برای این کار تلاش فراوان انجام خواهیم داد اولویت کارهای ما رضایت مشتری است و لذا همیشه دوست داریم که بهترین باشیم.

0/5 ( 0 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *